kandydatów

Etat Specjalista ds. finansowo-księgowych

Firma: Kum Young Eng Polska miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Specjalista ds. finansowo-księgowych
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Kum Young Eng Polska to międzynarodowa firma budowlana mająca swoje oddziały na całym świecie . Świadczymy usługi jako generalny wykonawca i podwykonawca. Specjalizujemy się w rozwiązaniach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w przestrzeniach przemysłowych.

Obecnie, nasz zespół na Bielany Wrocławskich, poszukuje:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów finansowych
  • Udział w pracach dotyczących zamykania miesiąca
  • Weryfikacja danych do sprawozdań finansowych
  • Analiza prawidłowości sald kont bankowych
  • Przygotowywanie zleceń płatności w systemie bankowym
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania dotyczące umiejętności i doświadczenia :

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe : finanse / rachunkowość /ekonomia
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zaawansowany MS Excel)
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i piśmie
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, odpowiedzialność

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna - Luxmed
  • Karta Multisport