kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Zależy Ci na podjęciu szybkiego zatrudnienia? Chcesz pracować w firmie, która stawia na rozwój nowych technologii?

Wyślij sms o treści PRACA na nr 667960845, a my oddzwonimy do Ciebie.

Zapewniamy bezpieczny proces rekrutacji i wsparcie na każdym etapie.

Pracownik produkcji
Wrocław
oferujemy
  • wynagrodzenie od 24,00 zł do 25,30 zł brutto za godzinę
  • dodatki za pracę w weekend - 150 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • Program Poleć do Randstad- 500 zł za poleconą osobę spełniającą warunki
  • bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Kiełczowa, Oleśnicy oraz z Jenkowic
  • benefity m.in. Medicover oraz Medicover Sport
  • dodatkowe ubezpieczenie- PZU lub Compensa

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie parametrów maszyn, przezbrojenia
  • montaż i pakowanie produktów, kontrola jakości

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pozostałe oferty pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2021
Wyświetleń: 157