kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Konserwator
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3828
OBOWIĄZKI:
- opieka nad stanem technicznym budynku, sprzętem, urządzeniami;- drobne prace modernizacyjne na terenie obiektu;- usuwanie bieżących uszkodzeń i awarii w zakresie urządzeń wod.-kan. / inst. el./ inst. COUmowa zlecenie: 3 lataIlość godzin w tygodniu około 40praca w godzinach 8-16 Miejscem wykonywania pracy będą hotele należące do spółki COHM, tj. Hotel Piast przy ul. Piłsudskiego 98, Hotel Polonia przy ul. Piłsudskiego 66, Hotel Europejski przy ul. Piłsudskiego 88, Hotel Lothus przy ul. Wita Stwosza 22/23.konmtakt z pracodawcą: kadry@dexpol.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 rok na podob nym stanowisku, zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu