kandydatów

Etat Sprzedawca na wrocławskiej giełdzie kwiatowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzedawca na wrocławskiej giełdzie kwiatowej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3882
OBOWIĄZKI:
Jedno z największych i najnowocześniejszych gospodarstw ogrodniczych w Polsce poszukuje ambitnych sprzedawców do pracy w punkcie sprzedaży hurtowej na Dolnośląskim centrum hurtu rolno-spożywczego S.A.- sprzedaż produktów w oparciu o firmowy standard obsługi klientów- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami- dbanie o właściwą ekspozycję towaru oraz porządek w salonie- rozwój pozytywnego wizerunku markiOferujemy: - stabilne zatrudnienie bazujące na umowie o pracę- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE- możliwość awansu- przyjazną atmosferęPraca w godzinach 02:00-10:00Kontakt z pracodawcą: 794 203 091
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU HANDLOWCA

Wymagania inne:

- średnie zawodowe- doświadczenie w branży kwiatowej- doświadczenie na podobnym stanowisku- gotowość do podjęcia pracy w godzinach nocnych- znajomość technik sprzedaży- pozytywne nastawienie i uśmiech ;-)- wysoki poziom kultury osobistej- komunikatywność- zaangażowanie w pracę- odpowiedzialność i punktualność- podstawowa znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej oraz terminalu

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu