kandydatów

Etat Lider zmiany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Węgry

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Lider zmiany
Miejsce pracy: Węgry
Numer: StPr/21/3879
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie pracą podległego zespołu;•sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad podległym zespołem•przeprowadzanie odpraw zmianowych – wyznaczenie celów dziennych i rozliczenie ich realizacji;•planowanie i rozlicznie czasu pracy•planowanie urlopów podległym pracownikom z uwzględnieniem zabezpieczenia czynności operacyjnych działu•ciągłe monitorowanie absencji pracowników •planowanie i rejestracja czasu pracy podległych pracowników w systemie E-RB RCP•ewidencjowanie czasu pracy w karcie ewidencji czasu pracy•współpraca z Liderami zespołów innych składów w celu optymalnego wykorzystania zasobów•utrzymywanie w czystości i porządku stanowiska pracyPraca na czas określony: 01.08.2021-31.07.2024Godziny pracy: 06:00 - 06:00Kontakt z pracodawcą: legalizacja@madmaxwork.pl lub 570-003-802
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, obsługa komputeragotowość do pracy fizycznej; gotowość do pracy w nocy;– mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych;wymagane doświadczenie min. 4 miesiące pracy na magazynie;wymagana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (dla ułatwienia komunikacji z cudzoziemcami pracującymi na magazynie w tym zespole).;mile widziane znajomość systemu zarządzania PICK BY VOICE;

Miejsce pracy:

Węgry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu