Etat Tester dostosowania budynków do niepełnosprawności testera

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Długołęka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Tester dostosowania budynków do niepełnosprawności testera
Miejsce pracy: Długołęka
Numer: StPr/21/3732
OBOWIĄZKI:
Zakres czynności do wykonania przez testera: przejście przez ciągi komunikacyjne w budynku z prowadzącym badanie, pracownikiem firmy EIUAP, który dokonuje oceny przystosowania budynku do niepełnosprawności testera.Praca ok. dnia 01.07.2021 r. do ustalenia z testerem.Planowana praca również w inny dzień w innej miejscowości - teren Wrocławia i okolicPraca około 4 godziny jednego dnia w miejscowości Długołęka.Kontakt zainteresowanych z firmą EIUAP jedynie przez adres: sekretariat@eiuap.pl.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczeniaPoszukiwany tester z orzeczoną niepełnosprawnością1. (05-R) RUCH (osoba na wózku) 2. lub (03-L) SŁUCH3. lub (04-0) WZROK

Miejsce pracy:

Długołęka

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

do 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu