kandydatów

Etat Menager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kobierzyce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Menager
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/3678
OBOWIĄZKI:
kontrola zadań, wyszukiwanie nowych zleceń, poszukiwanie możliwości rozwoju firmy w nowych obszarach działalności, prowadzenie biura spółki, praca w godzinach 8-16Kontakt z pracodawcą: 602179968
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia, jęz. koreański B1, jęz. angielski B1Wymagana znajomość języka koreańskiego z uwagi na utrzymywanie kontaktów z koreańskimi pracownikami zatrudnionymi w LG CHEM we Wrocławiu

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu