Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Urząd Pracy miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: 3/6/2021
OBOWIĄZKI:
praca polega na pakowaniu, sortowaniu, liczeniu, sprawdzaniu dostaw, a także rozładunku i rozlokowywaniu towaru w różnych częściach magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

gotowość do pracy w pozycji stojącej

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy:



Pozostałe oferty pracy w firmie Urząd Pracy
Etat Hostessa- degustacja kawy w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Żarów 16-11-2021
Etat Magazynier w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Bielany Wrocławskie 25-10-2021
Etat Pracownik inwentaryzacji w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Wrocław 08-10-2021
Etat Operator produkcji w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Wrocław 04-09-2021
Etat Pracownik budowlany w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Oleśnica 18-08-2021

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2021
Wyświetleń: 172