kandydatów

Etat Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej - Toksykologia

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej - Toksykologia
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie badań chemiczno-toksykologicznych materiału biologicznego;
  • Autoryzacja badań;
  • Obsługa aparatury medycznej;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – analityka medyczna;
  • Czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Doświadczenie w pracowni toksykologii/specjalizacja lub chęć rozwoju w tym obszarze;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność;
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym lub dyżurowym – będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Możliwość uzyskania dofinansowania specjalizacji;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia oraz integracyjne spotkania zespołowe.