kandydatów

Etat Specjalista ds. biurowych

Firma: Techna Pologne Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Spółka z kapitałem zagranicznym zajmująca się żywieniem zwierząt hodowlanych oraz sprzedażą dodatków paszowych poszukuje na terenie Polski osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. biurowych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska :
  • Prowadzenie sekretariatu spółki 10 osób,
  • Obsługa programu  magazyn / sprzedaż,
  • Organizacja logistyki dostaw,
  • Rozliczanie delegacji służbowych pracowników,
  • Rozliczanie importu z UE / Intrastat,
  • Deklaracje środowiskowe,
  • Współpraca w biurem rachunkowym  - przygotowanie dokumentów,
  • Przelewy bankowe.
Wymagania:
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Znajomość środowiska Office,
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
  • Doświadczenie 2 lat na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę , z możliwością na część etatu,
  • Praca w zgranym zespole,
  • Dobra atmosfera pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-06-2021
Wyświetleń: 285