kandydatów

Etat Specjalista w Sekretariacie Dyrektora

Firma: Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku miejsce pracy: Wrocław

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych
z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku we Wrocławiu

zatrudni osobę na stanowisko

Specjalista w Sekretariacie Dyrektora
Podstawowe zadania, jakie będą należały do nowo zatrudnionego Pracownika to:
  • bieżąca obsługa sekretariatu Dyrekcji DCTK, zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną,
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej z DCTK,
  • zapewnienie terminowego obiegu dokumentów, zgodnie z procedurami
    i dekretacją,
  • telefoniczna obsługa połączeń i obsługa poczty elektronicznej,
  • pełnienie funkcji asystenckich dla Dyrekcji, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań, organizowanie podróży służbowych, organizacja i obsługa spotkań
    i konferencji,
  • sporządzanie projektów pism, w tym pism w języku angielskim,
  • przygotowywanie prezentacji, zestawień i analiz, także w języku angielskim.
Wymagania stawiane przez Pracodawcę:
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – będzie weryfikowana w trakcie rekrutacji,
  • umiejętność redagowania pism urzędowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, godziny pracy 7:30 – 15:05,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkoleń,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się jednostce.
1. Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu.

2. Brak zgód i oświadczeń, o których mowa poniżej spowoduje , że przesłane dokumenty zostaną usunięte bez rozpatrzenia .

3. Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń i zgód:
- Oświadczam, iż zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej, która stanowi integralną treść ogłoszenia o pracę.
- Jeżeli w treści dokumentów rekrutacyjnych znajduje się zdjęcie, prosimy o następującą zgodę:
Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 8880 z późn. zm.) zezwalam na nieodpłatne przechowywanie mojego wizerunku w postaci zdjęcia zamieszczonego w CV.

Klauzula informacyjna

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku, ul. Grabiszyńska 105, 53-439 Wrocław (dalej: Szpital). Inspektorem ochrony danych jest osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku ul. Grabiszyńska 105, 53-439 Wrocław lub przez e-mail: iod@dctk.wroc.pl Państwa dane osobowe będą przetwarzane celu: prowadzenia rekrutacji na stanowiska wskazane w opublikowanych ogłoszeniach rekrutacyjnych, prowadzenia rekrutacji w przyszłości, jeśli wyraziłeś na to zgodę, ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych to: przepisy prawa, w tym przepisy Kodeksu pracy, Państwa zgoda, uzasadniony interes Szpitala. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko. Państwa dane osobowe mogą być udostępnione: wyłącznie organom lub podmiotom upoważnionym na podstawie odrębnych przepisów lub podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych. podmiotom upoważnionym przez Państwa. Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo dostępu do Państwa danych osobowych, prawo żądania sprostowania Państwa danych osobowych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych, prawo do przenoszenia Państwa danych osobowych, tj.prawo otrzymania od nas Państwa danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Administrator uznaje, że przystępując do rekrutacji i podając dane osobowe wykraczające poza zakres danych osobowych wymaganych przepisami prawa, będąc w posiadaniu kompletnej wiedzy o celu, zakresie i sposobie przetwarzania danych osobowych, w sposób świadomy, konkretny, dobrowolny i jednoznaczny, poprzez wyraźne działanie, wyrażają Państwo zgodę na ich przetwarzanie.
Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzane są w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą została wyrażona poprzez wysłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu namożliwość udziału w rekrutacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-06-2021
Wyświetleń: 173