kandydatów

Etat Operator koparki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy miejsce pracy: Oleśnica

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Operator koparki
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/21/0642
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie koparki jednonaczyniowej, koparki drenarskiej, koparki wielonaczyniowej oraz koparki wielonaczyniowej łańcuchowej;wykonywanie ziemnych prac budowlanych przy budowie obiektów podziemnych i naziemnych;wykonywanie wykopów pod kanalizację, budynki mieszkalne, przemysłowe i usługowe itp.;wykonywanie rowów i kanałów wodnomelioracyjnych;zbieranie i profilowanie skarp i nasypów;wydobywanie żwiru, piasku i innych materiałów kopalnych;zrywanie nawierzchni drogowych;wywożenie ziemi, piasku i kamieni na miejsce zwałki;załadowywanie i rozładowywanie ciężarówek i kontenerów;przygotowywanie terenu robót, tj. oczyszczanie z kamieni, drzew, krzewów, wyrównywanie powierzchni itp.;kontrolowanie stanu technicznego urządzania, w tym prowadzenie listy kontrolnej, a w przypadku wystąpienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. I
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
Uprawnienia: punktualność, kreatywność
Uprawnienia: umiejętnośc pracy w grupie a także na samodzielnym stanowisku

Wymagania inne:

Staż pracy 1 rok

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy