kandydatów

Etat Globalny ekspert a2r

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Globalny ekspert a2r
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3424
OBOWIĄZKI:
Współpraca z Architektami Biznesowymi, przedstawicielami Biznesu lub Użytkownikami Ostatecznymi oraz z Konsultantami w celu zrozumienia procesu i wszelkich wymogów. Współpracować i wspierać innych członków zespołu projektowego w obszarze finansów, proaktywnie oferować chęć współdziałania.Tworzenie i dostosowywanie zawartości skryptów testowych tak, aby testowanie odzwierciedlało scenariusze zgodne z wytycznymi. Ponadto przygotowanie systemu do testowania poprzez zapewnienie odpowiednich danych oraz wykonanie testów w ramach ustalonych terminów i z odpowiednią jakością.Wykonywanie migracji danych do docelowego systemu poprzez przygotowanie mapowania danych, sprawdzanie danych do załadowania oraz wspieranie czyszczenia danych w systemie źródłowym.Wspieranie Użytkowników Ostatecznych.Praca w godz. 9-17Kontakt z pracodawcą: magdalena.kaminska@merckgroup.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, jęz. angielski C1Trzy lata doświadczenia w pracy w finansach/księgowości/kontrolingu i SAP-moduł FI; wsparcie w projekcie w jednym bądź więcej cyklu SAP-implementacji modułu FI, w tym proces i migrację testowania danych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu