kandydatów

Etat Referent ds. wsparcia operacyjnego

Firma: Optima Fleet Management Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4794636, z dnia 2021-06-09

Jesteśmy podmiotem, którego działalność opiera się na ciągłej analizie rynku w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert nabywania samochodów oraz zarzadzania nimi.  Zarządzamy flotą liczącą ponad 2100 pojazdów. Obsługujemy na stałe prawie 60 Spółek. Nasi klienci to zarówno duże powiązane kapitałowo Spółki o flocie liczącej ponad 1500 samochodów oraz klienci posiadający kilka pojazdów.

Referent ds. wsparcia operacyjnego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 2021/05/CA/Ref.w.o

Opis stanowiska

Szukamy osoby do wsparcia w realizacji zadań operacyjnych, w zakresie

1-Nadzoru nad umowami - prowadzenia rejestrów

  •  sprawdzanie kompletności oraz poprawności  dokumentacji użytkowania pojazdów,
  •  sprawdzanie kompletności oraz poprawności  ewidencji przebiegu pojazdów,
  •  prowadzenie rejestru umów,
  •  prowadzenie rejestrów ewidencji przebiegu,
  •  wprowadzanie danych  do systemu  dziedzinowego,
  •  skanowanie dokumentów oraz  umieszczanie ich w systemie.

bądź też:

2-Rozliczenia  zdarzeń gospodarczych

  •  kontrola rozliczeń użytkowników samochodów służbowych,
  •  rozliczanie szkód oraz wystawianie not obciążeniowych,,
  •  obsługę mandatów
  •  sprawdzanie poprawności  faktur kosztowych oraz ich opisywanie.

Zadania dopasowujemy do  predyspozycji oraz planowanego rozwoju zawodowego  osoby zatrudnianej.

Wymagania

Jeżeli jesteś:

  • sumienna/-y w wykonywaniu obowiązków,
  • nastawiona/-y  na pracę w  zespole,
  • komunikatywna/-y,
  • lubisz  pracować szybko,
  • posiadasz chęć nauki oraz dążenie do samodzielności,
  • posiadasz  znajomość pakietu Office, zwłaszcza programu Excel,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy z klientem,
  • prawo jazdy kat. B.

dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy

  • stabilne  zatrudnienie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  lub innej dogodnej dla kandydata formy,
  • elastyczny dobór zadań  uwzględniający możliwości i preferencje  Kandydata,
  • zdobycie doświadczenia w zarządzaniu liczną i bardzo różnorodną flotą pojazdów,
  • twórcze, rozwijające zadania w dynamicznym podmiocie,
  • pracę w miłej atmosferze od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30:15:30,
  • możliwe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, udział w szkoleniach i eventach branżowych, a także dedykowanych programach pracowniczych.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2021
Wyświetleń: 229