kandydatów

Etat Junior Surveyor

Firma: Face Consultants Sp. z o. o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4777653, z dnia 2021-06-09

Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii otwiera biuro we Wrocławiu. Face Consultants Ltd jest światowym specjalistą od posadzek przemysłowych, świadcząca usługi dla budownictwa, dystrybucji, handlu oraz sektora produkcyjnego. Ze względu na ciągłu rozwój, a także osiągnięty sukces, otwieramy biuro w Polsce, aby umożliwić dalszą ekspansję firmy.

Junior Surveyor

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu, ale kandydat musi być chętny do podróży, często zapowiedzianych z krótkim wyprzedzeniem, po Polsce jak i za granicę w celu przeprowadzania pomiarów i testów a także nadzorowania wykonawstwa posadzek przemysłowych podczas projektów trwających do 6 tygodni.
  • Możliwość pracy w takich miejscach jak: Australia, Dubaj, Tajlandia czy Chiny.
  • Oprócz przeprowadzania specjalistycznych pomiarów i testów, kandydat musi współpracować z wykonawcami oraz ich pracownikami podczas wykonawstwa posadzek przemysłowych, monitorując proces budowy w celu zapewnienia, że tolerancje oraz wymagania jakościowe są zachowane.
  • Face Consultants posiada szczególną wiedzę w zakresie posadzek o wysokiej tolerancji wykonania oraz posadzek superpłaskich.
  • Wcześniejsze doświadczenie w wykonywaniu pomiarów i testów posadzek przemysłowych będzie zaletą, ale nie jest konieczne, ponieważ zostanie przeprowadzone pełne szkolenie.
  • Wynagrodzenie początkowe będzie zwiększone po okresie szkolenia wstępnego. Kandydatowi zostanie również zapewniony samochód służbowy, kiedy osiągnie wymagany poziom kompetencji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe: Budownictwo.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz doświadczenie w korzystaniu z programu Microsoft Excel.
  • Dobra umiejętność obsługi programu AutoCAD będzie zaletą, ale nie jest niezbędna.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Ważny paszport.
  • Dobra komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Wymiar czasu pracy: Pełen etat (umowa na czas nieokreślony).
  • Lokalizacja: Wrocław.
  • Wydatki: Podczas pracy w delegacji; hotele zostaną opłacone przez firmę. Koszt śniadań oraz kolacji zwracany pracownikom co miesiąc.
  • Jest to ekscytująca szansa dla osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, aby rozpocząć satysfakcjonującą karierę w dynamicznej, międzynarodowej firmie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2021
Wyświetleń: 227