kandydatów

Etat Koordynator pracowników zagranicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kobierzyce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Koordynator pracowników zagranicznych
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/3423
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie personelem, bieżący kontakt zatrudnionymi pracownikami i zleceniobiorcami, bieżące raportowanie, kontrola grafików pracy pracowników i zleceniobiorców, inne zadania zlecone przez przełożonego.Praca na czas określony: 01.06.2021-31.05.2024Godziny pracy 8:00 - 20:00Kontakt z pracodawcą: Grzegorz.Kolbuszewski@workservice.pl lub 508040093
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, mile widziane prawo jazdy kat.B i znajomość jezyka angielskiegoobsługa komputera w tym znajomość Excel, mile widziana znajomość programu Asseco, mile widziane prawo jazdy kat.Bmile widziane doświadczenie w zarządzaniu personelem

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu