kandydatów

Etat Ekspert naukowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Ekspert naukowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3406
OBOWIĄZKI:
Wsparcie merytoryczne z zakresu wiedzy ekspertckiej obejmującej projektowanie cząsteczek aktywnych na podstawie struktury targetów i ligandów, analiza bibliotek związków niskocząteczkowych, wykorzystywanie narzędzi chemoinformatycznych w procesie optymalizacji związków niskocząteczkowych, dokowanie, modelowanie oddziaływań, udział w przygotowywaniu aplikacji patentowych.Praca w godz.8-16Zatrudnienie na 6 m-cy, następnie na czas nieokreślonyKontakt z pracodawcą: m.kreczko@adwokaci-sg.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali chemicy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie: doktor chemii medycznej, co najmniej 6 lat doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku, umiejętność analizy i projektowania bibliotek kandydatów na leki, umiejętność analizy właściwości fizykochemicznych oraz farmakologicznych związków aktywnych, analiza sar, umiejętność obslugi specjalistycznego oprogramowania chemoinformatycznego (pakietu schrodinger, stardrop, seesar, chemaxon) oraz znajomość języków kodowania python, R, doświadczenie w analizie związków niskocząsteczkowych i procesie rozwoju kandydatów na leki, komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu