kandydatów

Etat Inspektor nadzoru branży sanitarnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Inspektor nadzoru branży sanitarnej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3407
OBOWIĄZKI:
a) weryfikacja dokumentacji projektowo-kosztorysowej, b) kontrola techniczna budowa o powierzonym zakresie, c) koordynacja prowadzoncyh robót,d) odbiór inwestycji. Oferta dostępna w sali D, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail (nazwa stanowiska w temacie): kadry@4wsk.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

1. wykształcenie: wyższe budowalne,2. staż pracy: min. 5 lat, 3. umiejętność-specjalność:a) uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, bez ograniczeń,b) przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa, c) umiejętność przygotowywani i rozliczania zadań inwestycyjnych, d) znajomość ustaw Prawo Budowlane, Prawo Zamówień Publicznych oraz przepisów techniczno-budowalnych, e) biegła obsługa komputera (w tym pakiet Office, program do kosztorysowania NORMA PRO oraz program użytkowany w projektowaniu, np. AutoCAD), 4. inne: a) średniozaawansowana znajomość języka angielskiego, b) umiejętność twórczego i syntetycznego myślenia

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu