kandydatów

Etat Kosmetolog

Firma: PHU DAREX Beata Pastusińska miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4745559, z dnia 2021-06-03

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kosmetologa, który poszukuje miejsca do samorealizacji.
Tworzymy zespół osób, które pracują z pasji, wiec miłe widziana osoba o podobnym charakterze.

Kosmetolog

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych
  • Opieka nad klientami
  • Dbałość o stanowisko i sprzęt
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – kosmetologia - potwierdzone dyplomem
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w salonie kosmetycznym
  • Znajomość zabiegów Endermologii, fali radiowe FR, ultradźwięki, elektrostymulacja, kriolipoliza
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność  doradzania pacjentowi (plan zabiegowy, pielęgnacja)
  • Empatia i opiekuńcze podejścia do klientów
  • Umiejętność  komunikacyjne i interpersonalne
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Pasjonat tematu kosmetologia
  • Otwartość na budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność  samoorganizacji pracy
  • Ciągła chęć poszerzania wiedzy

Oferujemy

  • Pracę na urządzeniach HI TECH
  • Umowę o pracę na cały etat po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i energicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze
  • Możliwości udziału w profesjonalnych szkoleniach kosmetycznych kilka razy w roku
  • Możliwości korzystania z usług salonu na preferencyjnych warunkach
  • Ogromne możliwości rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii na rynku
  • Praca na produktach renomowanych marek

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-05-2021
Wyświetleń: 191