kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Manpower miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska: - przyjmowanie dostaw - relokacja towarów na magazynie - przygotowywanie towarów do wysyłki - obsługa komputera oraz skanera Oferta: - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie - przyjazna atmosfera pracy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - wynagrodzenie 12,5 zł/h + premia - bezpłatny dojazd z wielu miejscowości: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Oleśnica, Trzebnica, Bielawa, Dzierżoniów, Brzeg, Środa Śląska, Ziębice. Wymagania: - gotowość do pracy w systemie 2 - zmianowym - umiejętność obsługi komputera - motywacja do pracy Osoby zaintersowane zapraszamy do wypełnienia aplikacji na stronie: http://www.manpower.pl/pl/dla-kandydatow/praca-w-amazon.html Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: \"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.\" Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Pozostałe oferty pracy w firmie Manpower
Etat ŚLUSARZ / SPAWACZ w firmie: Manpower, Wybierz 31-03-2017
Etat Pracownik produkcji w firmie: Manpower miejsce pracy: Jelcz-Laskowice 25-09-2014
Etat Monter Izolacji Termicznej w firmie: Manpower, Wybierz 08-12-2011

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-05-2015
Wyświetleń: 834