kandydatów

Zlecenie PRACOWNIK MARKETU. Ul. Hallera

Firma: InterKadra miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki: •Praca przy obsłudze kasy fiskalnej, •Obsługa Klienta, •Wyładanie towaru, •Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, •Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy. Oferujemy: •Umowę cywilno - prawną, podpisywaną z InterKadra, •Bezpłatne szkolenie kasjerskie, •Stawkę godzinową, •Regularne wypłaty. Wymagania: •Książeczka sanepidu - wymóg konieczny, •Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem, •Sumienność i uczciwość, •Odpowiedzialność i zaangażowanie, •Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, •Mile widziane osoby uczące się. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres mailowy praca.dolnyslask@interkadra.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie InterKadra
Zlecenie Kasjer/ka w markecie spożywczym w Głogowie w firmie: Interkadra miejsce pracy: Głogów 30-03-2015
Zlecenie Magazynier – pracownik hali marketu Jelenia Góra w firmie: Interkadra miejsce pracy: Jelenia Góra 27-03-2015
Etat Kasjer/ka w markecie spożywczym Bolesławiec w firmie: INTERKADRA, Wybierz 24-03-2015
Zlecenie Kasjer – elastyczny grafik pracy w firmie: Interkadra miejsce pracy: Wrocław 18-03-2015
Etat Kasjer / Pracownik sklepu – ul. Krzemieniecka w firmie: Interkadra miejsce pracy: Wrocław 18-03-2015

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-12-2014
Wyświetleń: 783