kandydatów

Zlecenie Mobilny Doradca Finansowy

Firma: Blue Tax Group S.A. miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki: Aktywna sprzedaż produktów finansowych Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami Rozpoznawanie potrzeb klienta i umiejętność dopasowania do nich produktów finansowych Prowadzenie akcji promocyjnych Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: Status studenta Wysoka kultura osobista Komunikatywność Gotowość do samodzielnej pracy Mile widziane doświadczenie w obszarze aktywnej sprzedaży/obsługi klienta Znajomość zagadnień z obszaru bankowości będzie dodatkowym atutem Prawo jazdy kat.B Zapewniamy: Zatrudnienie na zasadzie umowy cywilno-prawnej Elastyczny czas pracy Wynagrodzenie prowizyjne Pomoc handlowca i doświadczonych doradców Szkolenia produktowe Do dyspozycji samochód służbowy Blue Tax Group S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Spółka działa w branży outsourcingu usług doradczych z zakresu podatków, prawa, rachunkowości, finansów. Od lutego 2008 roku akcje Spółki są notowane na rynku NewConnect. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." na adres: finanse@bluetax.pl w temacie wpisując „Mobilny Doradca Finansowy” Zaznaczamy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Pozostałe oferty pracy w firmie Blue Tax Group S.A.
Zlecenie Mobilny Doradca Finansowy w firmie: Blue Tax Group S.A. miejsce pracy: Wrocław 27-09-2011

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-09-2011
Wyświetleń: 1072