kandydatów

Etat Inżynier Systemowy IT

Firma: Gostcomp Oliwer Godlewski miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy: • Administracja stacjami roboczymi oraz serwerami z systemem Microsoft Windows • Administrowanie siecią LAN i WAN • Administrowanie serwerami plików, backupu • Przeprowadzanie analiz przedsprzedażowych i przedwdrożeniowych • Doradztwo w obszarze architektury teleinformatycznej Klientów • Wdrożenia i testowanie rozwiązań oferowanych Klientom • Uczestnictwo we wsparciu powdrożeniowym • Przygotowywanie dokumentacji technicznej • Wsparcie dla użytkowników Wymagania: • Wykształcenie wyższe lub średnie • Doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi z rodziny Windows Server z wykorzystaniem usług katalogowych Active Directory • Znajomość technologii i protokołów LAN/WAN (w oparciu o model OSI) • Umiejętność obsługi sprzętu Cisco na poziomie co najmniej CCNA (mile widziany certyfikat lub świadectwo ukończenia kursu) • Znajomość co najmniej w zakresie podstawowym sprzętu sieciowego i rozwiązań wiodących producentów (Cisco, HP, 3Com) • Znajomość systemów serwerowych Linux/Unix i konfiguracji usług sieciowych (np. serwery WEB, MAIL, SAMBA) • Umiejętność samodzielnego poznawania i wdrażania nowych rozwiązań, w zależności od wymagań klientów i rozwoju technologii • Znajomość technologii i protokołów LAN/WAN (w oparciu o model OSI) • Umiejętność przeglądów, konserwacji sprzętu komputerowego, diagnozowania przyczyn awarii i dokonywania drobnych napraw • Doświadczenie we wsparcie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów w szeroko pojętym obszarze IT • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej • Umiejętność pracy w zespole • Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność oraz zdolność szybkiego przyswajania wiedzy • Prawo jazdy kat.B Dodatkowymi atutami będą: • Posiadanie certyfikatów firmy Microsoft w zakresie zagadnień serwerowych • Znajomość zagadnień związanych z backupem danych • Znajomość sieci SAN • Znajomość zagadnień wirtualizacyjnych (systemów, storage) • Posiadanie certyfikatu Cisco CCNA Oferujemy: • Interesującą pracę na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku • Nabycie doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów prowadzonych na rzecz Klientów • Udział w szkoleniach wewnętrznych, podnoszenia kwalifikacji i możliwość rozwoju wewnątrz firmy • Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia • Rozwój umiejętności i zdobywanie wiedzy praktycznej • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole Szczegółowe CV z opisem doświadczenia zawodowego prosimy kierować na adres: praca@gostcomp.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Pozostałe oferty pracy w firmie Gostcomp Oliwer Godlewski
Etat Programista w firmie: Gostcomp Oliwer Godlewski miejsce pracy: Wrocław 05-08-2011
Etat PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w firmie: Gostcomp Oliwer Godlewski miejsce pracy: Wrocław 20-06-2011
Etat Inżynier Systemowy IT w firmie: Gostcomp Oliwer Godlewski miejsce pracy: Wrocław 26-04-2011

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-06-2011
Wyświetleń: 1315