kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy / spedytor

Firma: Northgate Logistics miejsce pracy: Oława

Obowiązki kandydata: -Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych, -Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami, -Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy, -Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków, -Kompleksowa realizacja zleceń, -Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych, Od kandydatów oczekujemy: -Doświadczenia w sprzedaży produktów / usług, -Praktycznej znajomości zagadnień związanych z organizacją i realizacją procesu sprzedaży, -Doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług, -Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole, -Znajomości podstaw j. Angielskiego bądź Niemieckiego, Francuskiego, -Zaangażowania w osiąganie wyznaczonego celu. Oferujemy: -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Wynagrodzenie etatowe + system prowizyjny -Pracę przy wsparciu zewnętrznych systemów księgowych, prawnych, windykacyjnych, weryfikacji finansowej PRACA PO NOWYM ROKU Proszę o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres dkr@nglt.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-01-2016
Wyświetleń: 698