kandydatów

Etat Asystent/ka ds. księgowości i finansów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Asystent/ka ds. księgowości i finansów
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/23/2203
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie, kontrola i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego; przygotowywanie korespondencji oraz kontakt z kontrahentami; wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych; przygotowywanie raportów i zestawień; inne zadania wynikające ze specyfiki stanowiska pracy.Praca w godz.: 8:00-16:00. Przewidywany okres zatrudnienia: czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, staż pracy: brak wymagań,biegła znajomość języka koreańskiego w celu zapewnienia sprawnej komunikacji z koreańskimi kontrahentami oraz zarządem spółki

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu