Etat Laborant / Laborantka - Starszy Technik / Starsza Techniczka

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Laborant / Laborantka - Starszy Technik / Starsza Techniczka
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SP/05/W5/55/2023
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za techniczną obsługę dydaktyki, zapewnienie uruchamiania i utrzymania w ruchu stanowisk laboratoryjnych do ćwiczeń oraz stanowisk badawczych dla realizacji prac naukowo-badawczych.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie stanowisk dydaktycznych i badawczych,
  • konserwacja, naprawy, modernizacje istniejących stanowisk w laboratoriach,
  • udział w pracach związanych z procedurą zakupową aparatury i materiałów,
  • sprawdzanie aparatury kontrolno-pomiarowej będącej na wyposażeniu laboratorium,
  • naprawa, w miarę możliwości sprzętowo-materiałowych, stanowisk laboratoryjnych,
  • przygotowanie danych, specyfikacji i projektów do prowadzenia prac remontowych,
  • udzielanie studentom wykonującym prace dyplomowe pomocy technicznej w zakresie układów elektrycznych i mechanicznych.
Wymagania:
  • związane z elektrotechniką wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • posiadanie lub gotowość do uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego SFP 1kV,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu lub w zlecaniu wykonania płytek drukowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizowania czasu pracy i praca pod presją czasu,
  • dokładność, sumienność, terminowość,
  • komunikatywność.
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych (13-te wynagrodzenia, dofinansowanie wypoczynku).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.