kandydatów

Etat Administrator / Asystent firmy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 8290008, z dnia 2023-05-26

Klient portalu Praca.pl

Administrator / Asystent firmy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji firmy
  • Wspólna organizacja pracy ze sprzedażą oraz logistyką
  • Tworzenie i kontrolowanie różnych raportów
  • Wprowadzanie oraz monitorowanie danych dotyczących transakcji firmy
  • Pomaganie innym pracownikom w codziennych zadaniach
  • Administrowanie biurem i zamawianie materiałów eksploatacyjnych
  • Prowadzenie pisemnej oraz ustnej komunikacji z partnerami firmy

Wymagania

  • Znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (obowiązkowy warunek)
  • Dodatkowe języki obce są atutem
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Odpowiedzialność
  • Samoorganizacja
  • Punktualność

Oferujemy

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę po okresie próbnym
  • Tylko praca stacjonarna