Etat Specjalista / Specjalistka ds. obsługi technicznej w laboratorium chemicznym

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na zastępstwo na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi technicznej w laboratorium chemicznym
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: S/W3/53/2023

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę techniczną laboratorium chemicznego w realizacji projektów badawczych w NCN.

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie sprawności sprzętu laboratoryjnego,
  • przygotowanie próbek do analiz i wybrane analizy,
  • przygotowanie zamówień odczynników i drobnego sprzętu laboratoryjnego,
  • prowadzenie ewidencji używanych odczynników zgodnie z aktualnymi przepisami,
  • przechowywanie aktualnych charakterystyk używanych odczynników chemicznych,
  • gospodarka odpadami.
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie (preferowane: wyższe techniczne),
  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym (praca/staż/studia doktoranckie)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do uczenia się,
  • komunikatywność,
  • samodzielność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.