kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Hirsch Porozell Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

HIRSCH Porozell Sp. z o.o. jest częścią HIRSCH Servo Group, która posiada łącznie 31 zakładów produkcyjnych w dziesięciu krajach europejskich oraz biura sprzedaży i obsługi w Chinach i Ameryce Północnej. Jako stabilny pracodawca, zatrudniamy ponad 1800 pracowników w naszych dwóch segmentach biznesowych: produkcji i technologii.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław
Praca w delegacji w całej Polsce

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży materiałów opakowaniowych
  • Doświadczenie w branży EPS będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie odpowiedniej wiedzy technicznej oraz umiejętności handlowych
  • Zdolności negocjacyjne, pewność siebie i samodzielność
  • Gotowość do pracy z dużymi korporacjami
  • Zaangażowanie i pracowitość
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kategorii B
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Przeprowadzanie szkoleń nt. wykorzystania produktów firmy, doradztwo techniczne
  • Uczestnictwo w tworzeniu nowych produktów i rozwiązań
  • Bezpośrednia komunikacja z kierownikiem sprzedaży oraz z pozostałymi działami firmy
  • Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych targach
Oferujemy:
  • Interesujące i ambitne zadania w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobrą pozycję rynkową i reputację przedsiębiorstwa
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju
  • Możliwość zaplanowania kariery
  • Wewnętrzny system szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość samorealizacji
  • Nowoczesne wyposażenie do pracy oraz samochód służbowy
  • Naszą wizję: Rozwijaj się z pomysłem
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika
  • Prywatną opiekę medyczną w firmie Luxmed
  • Kartę Multisport