kandydatów

Etat Doradca Techniczno-Handlowy

Firma: MATPLAST Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Region: Nowa Ruda, Wrocław, Gliwice

Zakres obowiązków:
  • stacjonarna oraz telefoniczna obsługa klientów
  • wykonywanie pomiarów stolarki okiennej i drzwiowej
  • przygotowywanie wycen stolarki okiennej
  • opracowywanie zleceń produkcyjnych
  • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe z klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych
  • dobra organizacja zadaniowego czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja ) uzależniony od wyników pracy
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • szkolenia produktowe oraz techniczne
  • przyjazna atmosfera w pracy