kandydatów

Etat Doradca Techniczno-Handlowy

Firma: E.ON Foton Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

PoszukujemyDoradca Techniczno-Handlowy

Kim jesteśmy?

E.ON Foton to zespół ludzi, którzy łączą w sobie pasję, wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm. Jako firma dbamy o naszą planetę, a jako pracodawca - o naszych pracowników, ich rozwój i zaangażowanie. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy czuli się dobrze i stabilnie. Nasza misja to dostarczanie nowowczesnych i ekologicznych rozwiązań, dzięki którym ludzie mogą być częścią zmiany i poczuć ją w swoim życiu.

Poznaj nas lepiej – wejdź na naszą stronę: https://eonfoton.pl/

Chcesz być częścią zmiany? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków:

  • Docierasz do Klientów Indywidualnych i Biznesowych i oferujesz kompleksowe usługi doradztwa, projektowania i montażu;
  • Realizujesz swój indywidualny plan sprzedażowy;
  • Doradzasz i przeprowadzasz Klienta przez cały proces sprzedaży;
  • Reprezentujesz Spółkę, która zapewnia wsparcie i gwarancje bezpieczeństwa na każdym etapie montażu i użytkowania jej produktów.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży;
  • Wysoka samodzielność w działaniach sprzedażowych;
  • Motywacja do dzielenia się wiedzą z naszymi Klientami;
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży w obszarze odnawialnych źródeł energii.

To oferujemy:

  • Wysoka prowizja zależna od Twoich wyników sprzedażowych
  • Atrakcyjny system rekomendacji pracowników
  • Realna możliwość rozwoju - firma się rozwija, a my razem z nią
  • Udostępniamy narzędzia pracy: samochód służbowy, karta paliwowa, iPhone, tablet
  • Wolne w Dzień Energetyka
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi