kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. finansowych

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Młodszy Specjalista ds. finansowych
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • księgowanie faktur VAT w systemie Invoice4u
  • kontrola pod względem formalno-prawnym i ilościowym dokumentów źródłowych będących podstawą do wystawiania faktur  zakupowych i sprzedażowych
  • rozliczenia i monitoring należności i zobowiązań
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych
  • rozliczenia z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami
  • przygotowani umów, zleceń i zamówień
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami Koncernu STRABAG SE

Wymagania:

  • wykształcenie   wyższe, ekonomiczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem
  •  dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, kreatywność, dociekliwość, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się oraz otwartość na nowe doświadczenia
  • zdolność analitycznego myślenia i budowania wniosków w oparciu o dane liczbowe
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją  czasu
  • mile widziana znajomość podstaw zasad księgowości
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B