kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Politechnika Wrocławska poszukuje osób do pracy w Dziale Domów Studenckich na stanowisko:

Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PG/DDS/38/2023
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości w domu studenckim Politechniki Wrocławskiej.

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie czystości w domu studenckim (mycie podłóg, schodów, drzwi, parapetów, wyposażenia pomieszczeń),
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • mycie okien łatwo dostępnych (do 3 metrów wysokości),
  • utrzymanie czystości w pralni/suszarni,
  • usuwanie ulotek, plakatów na piętrach domu studenckiego,
  • stosowanie środków chemicznych wg. ich zastosowania,
  • wykonywanie w czasie dyżuru innych prac zleconych przez kierownika domu studenckiego.
Wymagania:
  • wykształcenie podstawowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na ¾ etatu, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.