kandydatów

Etat Senior / Expert .NET / C# Developer

Firma: ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych. Dołącz do nas na stanowisku:

Senior / Expert .NET / C# Developer

Jesteśmy firmą produktową. W ramach jednej firmy możesz pracować w wielu projektach i mieć kontakt z różnymi technologiami. Rozwijamy własne oraz integrujemy zewnętrzne rozwiązania w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa IT: ochrona informacjiuwierzytelnienie i autoryzacja, podpis elektroniczny, kryptografia, biometria, zarządzanie tożsamością, szyfratory, obrączki dla skazanych.

Większość zatrudnionych u nas osób to osoby techniczne. Osoby z dużą wiedzą praktyczną kierują zespołami nadzorując realizację projektów. Osoby z mniejszym doświadczeniem mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanych pracowników oraz współrealizować zadania w niezależnych zespołach projektowych.

Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bliska współpraca dlatego stawiamy na małe zespoły i bezpośrednią komunikację z każdym niezależnie od pełnionej funkcji. Mamy płaską strukturę, nie mamy dress code’u.

Wspieramy lokalne środowiska, akcje dobroczynne i bierzemy aktywny udział w wydarzeniach charytatywnych.

O zespole: Rozwijamy autorskie oprogramowanie oparte o architekturę rozproszoną, wykorzystując najnowsze technologie, m.in .netcore, mongo, redis, rabbitmq, elk, vue na froncie. Jeżeli cenisz sobie swobodną, niekorporacyjną atmosferę. Chcesz się uczyć, odkrywać, tworzyć, współpracować, a do tego jesteś otwarty i samo organizujący to lepiej nie trafisz Kameralny wewnętrzny zespół 6 osobowy, brak open space.

Lokalizacja: Wrocław, Stargardzka 11b/ hybrydowo

Profil:
  • Doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami komercyjnymi
  • Doskonała znajomość .NET (obecnie pracujemy na .net6)
  • Dobra znajomość jednego ze współczesnych frameworków webowych (obecnie Vue3)
  • Dobra znajomość wzorców projektowych i technik tworzenia czystego kodu
  • Pojęcie na temat mikro serwisów i tego z czym się wiąże tworzenie systemów w tej architekturze
  • Kreatywność, proaktywność – lubimy dyskutować, wymieniać się pomysłami i prowadzić R&D przed implementacją nowych rozwiązań
  • Otwartość na wymianę wiedzy, pracy w zespole, komunikatywność, poczucie humoru
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie usług w net6
  • Tworzenie interfejsów Vue/Quasar
  • Zapewnienie wysokiej jakości, wydajności i bezpieczeństwa tworzonym rozwiązaniom
  • Współpraca i wsparcie pozostałych członków zespołu
Oferujemy:
  • Rozwój: różnorodne projekty: komercyjne/publiczne/specjalne (w ramach jednej firmy możesz pracować w wielu projektach i mieć kontakt z różnymi technologiami); praca przy autorskich produktach; code review; regularny feedback; udziału w kierunkowych szkoleniach/ warsztatach branżowych, certyfikacje; rozpisane ścieżki kariery; narzędzia pracy; wsparcie doświadczonych osób.
  • Równowagę: bezpieczeństwo i stabilizację; umowę o pracę/ B2B; praca w modelu hybrydowym (biuro: Warszawa / Wrocław); praca zgodnie z polskim kalendarzem i godzinach; niekorporacyjna atmosfera; zdefiniowany zakres zadań; imprezy integracyjne; grupy sportowe; strefa relaksu.
  • Szacunek dla indywidualności: otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze; autonomię.
  • Płaską strukturę: organizacja w stu procentach o kapitale polskim.
  • Dodatkowo: Medicover; Multisport; dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.
  • Dostępność benefitów zależy od rodzaju umowy.
Administratorem danych w procesie rekrutacji jest Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 57 10, email: biuro@enigma.com.pl, dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: iod@enigma.com.pl.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie: