kandydatów

Etat Brygadzista

Firma: InCor miejsce pracy: Wrocław

Prowadzimy kompleksowe usługi w branży oznakowania poziomego i posadzek przemysłowych, które rozpoczynają się już w procesie doradztwa i projektowania, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Następnie wykonujemy każdą z ustalonych usług z dbałością o wysoką jakość, najlepsze praktyki oraz standardy BHP. Bez względu na  rodzaj zapotrzebowania, przeprowadzamy Klienta przez cały proces i wyznaczamy nowe standardy w Jego firmie, wynosząc funkcjonowanie danego obiektu przemysłowego na zupełnie nowy poziom, zdefiniowany przez Klienta.
Brygadzista
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie brygadą podczas realizacji zleceń
  • Zarządzanie przebiegiem zlecenia w porozumieniu z Klientem
  • Wyznaczanie linii oznakowania poziomego zgodnie z projektem
  • Kontrola prac brygady
  • Raportowanie przebiegu prac do przełożonych
Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdów na terenie kraju
  • Gotowość do wykonywania pracy od środy do niedzieli (poniedziałki i wtorki wolne)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Zmysł estetyczny i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B jako dodatkowy atut
Oferujemy:
  • Szkolenie od podstaw, obejmujące odczytywanie projektów .dwg
  • Praca w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • Diety, dodatki za przejazdy
  • Duże możliwości dodatkowego zarobku
  • Premie uznaniowe
  • Wynagrodzenie netto (obejmujące diety i dodatki przejazdowe): 6 100,00 PLN
  • Rozwój zawodowy
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
  • Premia świąteczna (Bożonarodzeniowa)