kandydatów

Etat Kierownik magazynu

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Kierownik magazynu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Nr Ref.: 5356

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Umowa o pracę na pełny etat

Zadania:

  • Zarządzanie na magazynie procesami operacyjnymi w sposób zapewniający ciągłość produkcji oraz zgodnie ze standardami firmy
  • Realizacja celów jakościowych i wydajnościowych (KPI)
  • Nadzór nad efektywnością procesów, monitorowanie wskaźników oraz podejmowanie działań doskonalących
  • Zarządzanie pracownikami oparte na promowaniu pracy zespołowej, efektywnej komunikacji oraz ciągłym doskonaleniu
  • Prowadzenie regularnych inwentaryzacji, zarządzanie dokumentacją magazynową oraz zapewnienie właściwego obiegu dokumentów
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe (preferowane o profilu logistycznym) oraz 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność skutecznego koordynowania działań podległego zespołu
  • Praktyczna znajomość Lean Management oraz doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP, WMS
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Dodatkowe atuty: doświadczenie we wdrażaniu systemów magazynowych/ nowych projektów; uprawnienia UDT

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku
  • Realny wpływ na kształtowanie procesów i organizację pracy
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy
  • Praca w trybie stacjonarnym, od poniedziałku do piątku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.