kandydatów

Etat Hydraulik / Konserwator

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

hydraulika-konserwatora w Dziale Utrzymania Majątku

Hydraulik / Konserwator
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: hydraulik-konserwator_47_DUM

Nazwa stanowiska: hydraulik- konserwator

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: pełny etat

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacjach sanitarnych (wodno-kanalizacyjne, gazowe, centralne ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) oraz prowadzenie przeglądów instalacji i urządzeń w wyznaczonym rejonie).
  • Usuwanie awarii na instalacjach.
  • Wykonywanie poleceń służbowych w ramach swoich obowiązków.
  • Pobieranie z magazynu i rozliczanie materiałów użytych do wykonania prac.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zakresie inst. sanitarnych.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie konserwatora lub montera instalacji sanitarnych.
Wymagania pożądane:
  • Znajomość nowych technologii.
  • Świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.