kandydatów

Etat Operator wiertnic

Firma: NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych związanych z technologiami bezwykopowymi zatrudni na stanowisku:

Operator wiertnic
Miejsce pracy: Wrocław

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: Praca mobilna, w zależności od kontraktu

OPIS STANOWISKA:

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie praca na budowie w brygadzie wiertniczej polegająca na obsłudze wiertnic poziomych podczas wykonywania przewiertów sterowanych.

Ponadto do zadań operatora wiertnicy należeć będzie pomoc i organizacja w przygotowaniu terenu budowy oraz jego uporządkowanie po zakończonych działaniach wiertniczych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenia jako operator wiertnic poziomych,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane: prawo jazdy kat. C+E oraz inne dodatkowe uprawnienia,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie całego kraju,
  • samodzielności i kreatywności w realizacji powierzonych zadań.
OFERUJEMY:
  • praca w doświadczonej brygadzie wiertniczej,
  • zdobywanie doświadczenia w obszarze wiertnictwa,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,
  • pracy w zgranym zespole w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet medyczny.
BENEFITY:
  • szkolenia i konferencje,
  • dofinansowanie kursów,
  • możliwość rozwoju/awansu.