kandydatów

Etat Magazynier

Firma: FERA Sp. z o.o. miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Ogłoszenie numer: 2727793, z dnia 2023-04-17

Największy sklep internetowy z produktami zoologicznymi w Polsce.

Magazynier

Miejsce pracy: dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Nr Ref.: 1333/KM/2/19

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw
  • wydawanie towaru
  • pakowanie przesyłek
  • praca od poniedziałku do piątku, zmiany w przedziale od 06:00 do 22:00
  • nowoczesny magazyn

Wymagania

  • sumienność
  • dobra organizacja
  • mile widziane uprawnienia na wózek

Oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • pakiet Multisport i prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • dokumenty i obsługa systemu również w języku ukraińskim (документи і підтримка систкми українською мовою)
  • pomoc w załatwieniu zakwaterowania i dokumentów uprawniających do pracy