kandydatów

Etat Konserwator urządzeń wentylacyjnych

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Infrastruktury Technicznej Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Konserwator urządzeń wentylacyjnych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DIT/ KUK/ 98/2022
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie w sprawności wybranych urządzeń wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, hydroforni i zestawów p.poż. – poprzez wykonywanie czynności obsługowych, konserwacyjno-naprawczych, nadzór nad pracami serwisowymi prowadzonymi przez firmy zewnętrzne.

Zakres obowiązków:
  • eksploatacja uczelnianych instalacji i związanych z nimi urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej oraz hydroforni, zestawów ppoż., zgodnie z obowiązującymi przepisami (Prawo energetyczne, Ustawa o Dozorze Technicznym, Prawo Budowlane),
  • przeprowadzanie konserwacji urządzeń, instalacji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami w świadectwie kwalifikacji,
  • prowadzenie oględzin i pomiarów oraz opracowania protokołów z pomiarów w zakresie posiadanych uprawnień zapisanych w aktualnym świadectwie kwalifikacji.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku EKSPLOATACJI w grupie 2 ( E2),
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji w grupie urządzeń 1 i 3 (E1, E3),
  • praktyczna znajomość eksploatacji urządzeń i układów klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, zestawów hydroforowych, pompowych, układów pomp ppoż.
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i zaangażowanie w realizację zadań,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach i spotkaniach z naukowcami,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta - dogodny dojazd tramwajem czy autobusem, dla rowerzystów rowerownię (na kampusie głównym) i stojaki zewnętrzne, darmowe parkingi i przeloty Polinką.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.