kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Firma: epiLED miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 8096535, z dnia 2023-03-22

epiLED dostarcza wysokiej jakości produkty LED, przy czym specjalizuje się w produktach LED dedykowanych dla branży reklamowej. Nasi klienci to profesjonalne agencje reklamowe, producenci reklam, kasetonów świecących, liter blokowych, sklepy i hurtownie oraz znane marki światowe z różnych branż.Na rynku działamy od 20 lat i przez ten czas zbudowaliśmy wysoką rozpoznawalność marki. Codziennie udowadniamy, że profesjonalizm popłaca. Chcielibyśmy abyś dołączył/a do naszego zespołu jako opiekun klientów zagranicznych. Ze względu na częstą potrzebę komunikacji z resztą zespołu szukamy osoby mieszkającej we Wrocławiu lub w jego bliskiej okolicy.

Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa bieżących klientów oraz pozyskiwanie nowych (praca stacjonarna),
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami,
  • kompleksowa obsługa klienta: przygotowanie wycen, prowadzenie rozmów handlowych, nadzór nad zleceniami klientów,
  • doradztwo techniczne, produktowe,
  • współpraca przy opracowywaniu nowych produktów,
  • monitorowanie sytuacji rynkowej,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach osobistych oraz podczas imprez targowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego / francuskiego / holenderskiego / języków krajów skandynawskich / włoskiego / angielskiego,
  • doświadczenie w dziale sprzedaży,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dokładność i skrupulatność.

Oferujemy

  • gwarancja stałego zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • komfortowe warunki pracy (własny gabinet, miejsce na auto/rower, zieleń wokół siedziby firmy),
  • kompleksowy plan wdrożenia na obejmowane stanowisko,
  • pracę w przyjaznym, otwartym i nastawionym na rozwój zespole z zachowaniem work-life balance.