kandydatów

Etat Staż w Obsłudze Szkód i Świadczeń

Firma: GRUPA PZU miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą
Jako jedna z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej często wyznaczamy kierunek dla całej branży. Stawiamy przy tym na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Dzięki skali i różnorodności naszej organizacji jesteśmy wyjątkowym pracodawcą dla profesjonalistów z różnym doświadczeniem zawodowym i różnymi kompetencjami. Tworzymy kulturę organizacyjną, która wspiera innowacje i współpracę między różnymi obszarami na terenie całego kraju.

Staż w Obsłudze Szkód i Świadczeń
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Współpraca z Zespołem Mobilnych Ekspertów
  • Udział w procesie obsługi Klienta zgłaszającego szkodę (zalania, pożary, kradzieże, wybuchy, szkody w uprawach rolnych, inne)
  • Pomoc w kosztorysowaniu robót remontowo-budowlanych
  • Udział w wycenie wartości obiektów budowlanych (ustalanie stopnia zużycia technicznego obiektów budowlanych, maszyn, urządzeń i mienia ruchomego)
  • Udział w procesie optymalizacji kosztów obsługi z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie restytucji mienia
  • Wsparcie bieżącej pracy zespołu
  • Udział w obsłudze szkód w uprawach rolnych
Nasze wymagania:
  • Status studenta co najmniej 3-go roku (lub absolwent do roku po studiach) – kierunki: budownictwo, rolnictwo lub pokrewne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
  • Możliwość pracy w zespole, który dokonuje wycen majątkowych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych (drony, teledetekcja, fotografia satelitarna, sztuczna inteligencja, wirtualna rzeczywistość, itp.)
  • 6-miesięczny płatny staż – od 1 lipca 2023 r.
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Zniżkę pracowniczą do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platformę benefitową m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników