kandydatów

Etat Specjalista ds. ofert i zamówień

Firma: ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 8078184, z dnia 2023-03-16

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do naszego zespołu poszukujemy:

Specjalista ds. ofert i zamówień

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa: rejestrowanie, przetwarzanie i weryfikacja zapotrzebowania na materiały spływających z prowadzonych inwestycji.
  • Przygotowanie i rozpatrywanie zapytań ofertowych.
  • Analiza rynku i pozyskiwanie nowych dostawców, prowadzenie negocjacji związanych z
  • zakupem towarów, utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami.
  • Przygotowywanie kompletnej i poprawnej dokumentacji zamówieniowej zgodnie z
  • procedurami obowiązującymi w organizacji.
  • Nadzorowanie przebiegu i poprawności procesu zamówień materiałowych.

Wymagania

  • Przynajmniej pół roku doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.
  • Przyjemna atmosfera pracy w miłym i zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami.