kandydatów

Etat Kosztorysant instalacji elektrycznych

Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Kosztorysant instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów z zakresu instalacji elektrycznych
  • Przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
  • Poszukiwanie rozwiązań zastępczych i optymalizacja przyjętych rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym: absolwent lub student
  • Obsługa programów Office 365 i AutoCAD+
  • Umiejętność czytania dokumentacji instalacji elektrycznej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i rozwój

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie