kandydatów

Etat Koordynator szkoleń

Firma: Popeyes miejsce pracy: Wrocław

Rex Concepts

Historia Popeyesa rozpoczęła się 49 lat temu w Nowym Orleanie w Luizjanie. To co zaczęło się jako jedna mała restauracja z marzeniem o stworzeniu najlepszego smażonego kurczaka na świecie, jest teraz szaleństwem, które ogarnęło świat serwując w ponad 3700 restauracjach.

Szukamy osób, którzy chcą mieć udział w uczynieniu Popeyes najbardziej lubianą marką kurczaków w Polsce - czy to będziesz Ty? Przekonaj się sam i zaaplikuj na stanowisko:

Koordynator szkoleń
Miejsce pracy: Wrocław
Jakie są główne zadania?
  • Szkolenie Pracowników restauracji Popeyes,
  • Weryfikacja procesów szkoleniowych w restauracjach,
  • Przeprowadzanie szkoleń Managerów z obszarów: zarządzanie zmianą, produkt, facility, zarządzanie restauracją,
  • Wspieranie restauracji – kierowanie zmianą, praca na stanowiskach w razie potrzeby,
  • Kontrola oraz analiza wyników kontroli. Weryfikacja i sprawdzanie action planów,
  • Sporządzanie raportów ad hoc,
  • Analiza wskaźników KPI wyników restauracji,
  • Sporządzanie innych raportów i analiz zgodnie z bieżącymi potrzebami.
Jakie kwalifikacje są potrzebne?
  • Musisz znać i uwielbiać branżę QSR - warunek konieczny,
  • Gotowość do odbycia szkolenia za granicą (Anglia) - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Pasja do uczenia i bliskiej współpracy z ludźmi,
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze szkoleń,
  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Odpowiedzialność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B – ta praca wiąże się z licznymi podróżami służbowymi.
Co oferujemy?
  • Pracę pełną wyzwań i ogromnej satysfakcji,
  • Udział w projektach międzynarodowych,
  • Rynkowy pakiet wynagrodzeń,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach.