kandydatów

Etat Elektromonter rozdzielnic elektrycznych i automatyki

Firma: Encon Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Encon Sp. z o.o. (http://www.encon.pl) jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku zaawansowanych systemów sterowania i automatyki przemysłowej. Jesteśmy wyróżniającym się partnerem wielu firm technologicznych tj. Siemens, ABB itp. (https://www.automatyka.siemens.pl/solutionandproducts_ia/726.htm). Posiadamy wysokie i unikalne kompetencje, dzięki którym realizujemy projekty zarówno w kraju jak i na świecie.

Obecnie ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromonter rozdzielnic elektrycznych i automatyki
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska pracy
  • prace prefabrykacyjne szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych,
  • montaż i podłączenia urządzeń na obiekcie,
  • udział w testach rozruchowych i odbiorowych.
Wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • praktyczne umiejętności montażu elektrycznego i mechanicznego,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość aparatury i galanterii elektrycznej,
  • uprawnienia SEP E do 1kV,
  • samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • pracę w najnowszych technologiach,
  • pozytywną atmosferę w pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość dynamicznego rozwoju w wybranym kierunku i awansowania w strukturach firmy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.
Prosimy o dołączenie klauzuli w CV:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Encon-Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gagarina 4, KRS: 0000231125 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Brak powyższej zgody w przesłanej dokumentacji, skutkuje pominięciem Twojej kandydatury w procesie rekrutacji, wobec braku podstawy do przetwarzania Twoich danych osobowych.

Ponadto informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Encon-Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gagarina 4, KRS: 0000231125. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. W związku z realizacją umowy Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane odbiorcom zewnętrznym, jeśli jest to konieczne do wykonania umowy, takim jak: księgowym, doradcom, dostawcom IT, kancelariom prawnym.
Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej niż rok od zakończenia rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody.
Masz prawo wniesienia skargi do GIODO/ Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział.