kandydatów

Etat Monter maszyn

Firma: Tornos Technologies Poland Sp. z o.o miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Monter maszyn
Opis stanowiska:
  • Montaż mechaniczny oraz elektryczny maszyn CNC w obszarze produkcyjnym
  • Samodzielna realizacja zadań mechanicznych i produkcyjnych
  • Identyfikacja części zamiennych maszyn w oparciu o rysunki techniczne
  • Kontrola jakości pracy oraz wspieranie produkcji w realizacji celów
  • Raportowanie wykonanych prac.
Wymagania:
  • Doświadczenie w montażach mechanicznych – podstawy znajomości mechaniki i elektryki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu oparta również na pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • praca na jedną zmianę
  • płatny program poleceń
  • interesujące szkolenia techniczne
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • pracę z energicznym i zorientowanym na działanie zespołem
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku
  • zestaw benefitów: opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
Dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywaneprzez rok od jej zakończenia dla potrzeb kolejnych rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowekandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie zwybranymi osobami. Prosimy o przesyłanie CV i innych dokumentów z oświadczeniem zawierającym zgodę naprzetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w związkuz rekrutacją na stanowisko Monter maszyn przez spółkę Tornos Technologies Poland sp. z o.o. orazspółki z grupy Tornos, jak również dla potrzeb kolejnych rekrutacji prowadzonych w ciągu roku od dniazamknięcia rekrutacji na stanowisko, w związku z którym przesłane zostają dokumenty.
Informujemy, że dokumenty bez udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie podlegająrozpoznaniu.