kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

Firma: SDP Nieruchomości miejsce pracy: Wrocław

Od 10 lat z sukcesami działamy na rynku nieruchomości, gdzie efektywnie rozwijamy łącznie pięć oddziałów w dwóch nowoczesnych biurach w centrum Wrocławia.SDP Nieruchomości łączy ludzi z pasją, dla których ważne jest zadowolenie klienta i zbudowanie długofalowej relacji oraz realizacja własnych celów i ciągłe doskonalenie zawodowe.

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży, między innymi poprzez telefoniczny kontakt z Klientem;
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży mieszkań/domów;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych kontaktów i relacji z klientami, którymi są kupujący i sprzedający nieruchomości;
  • Umawianie i przeprowadzanie prezentacji domów i mieszkań na terenie miasta;
  • Współpraca z zespołem SDP Nieruchomości: doradcami ds. Nieruchomości, doradcami kredytowymi, architektami, fotografem, działem marketingu oraz zewnętrznymi specjalistami, notariuszami;
  • Koordynacja procesu sprzedażowego;
  • Bieżąca aktualizacja danych w wewnętrznym systemie
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i/lub obsługą klienta;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
  • Elastyczność w komunikacji;
  • Gotowość do telefonicznego kontaktu z klientem;
  • Wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy;
  • Prawo jazdy kat. B - niezbędne do przemieszczania się między obiektami podczas prezentacji nieruchomości.
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem;
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości, architekturą.
To oferujemy:
  • Miękki start w branży nieruchomości w ramach współpracy opartej o program Młody Pośrednik - wynagrodzenie opieramy o stałą podstawę oraz wypracowane prowizje, a Twoją ścieżkę kariery zaplanujemy wspólnie po okresie wdrożenia;
  • Profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe. Od podstaw nauczymy Cię zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami - współpracę z nami rozpoczniesz od tygodniowego szkolenia wdrażającego, łączącego elementy teorii, warsztatu oraz pracy operacyjnej, po którym płynnie wejdziesz w praktyczne szkolenia z zakresu obsługi klienta kupującego oraz współpracy z klientem sprzedającym;
  • Wsparcie Call Center w zakresie obsługi napływających zapytań od klientów - obsługujemy ponad 3000 nowych klientów kupujących w każdym miesiącu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - bez górnego pułapu. Praca w branży nieruchomości nie zamyka Cię w wąskich widełkach finansowych;
  • Narzędzia niezbędne do pracy - laptop, telefon, wizytówki, profesjonalny sprzęt fotograficzny, dalmierze, etc.;
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niestandardowe szkolenia, które poszerzą Twoją wiedzę w zakresie różnych dziedzin;
  • Stały dostęp do autorskich materiałów szkoleniowych;
  • Pełne wsparcie w zakresie realizowanych zleceń - na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc zespołu: doradców, specjalistów, trenera oraz dyrektorów;
  • Twoje oferty będą promowane i pozycjonowane przy dział marketingu na kluczowych portalach branżowych, w ponad 80 różnych miejscach (m.in. Morizon, Nieruchomosci-online, Otodom, Allegro, etc.)
  • Współpracujemy z fotografem, który przygotuje profesjonalną sesję zdjęciową i/lub wirtualny spacer pozyskanej przez Ciebie nieruchomości;
  • Dostęp do nieruchomości segmentu rynku pierwotnego;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Swobodę w działaniu - pomożemy Ci zorganizować Twój dzień, ale to od Ciebie zależy jak będzie wyglądał Twój kalendarz;
  • Dla najlepszych agentów tworzymy bezpieczną możliwość wspólnego inwestowania w nieruchomości;
  • Umożliwiamy uzyskanie licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami naszym najlepszym debiutantom;
  • Pozytywną atmosferę pracy, różnego rodzaju aktywności integracyjne - regularne rejsy po Odrze, imprezy, konkursy z wartościowymi nagrodami, udział w ogólnopolskich wydarzeniach typu Bieg Firmowy i wiele innych.