kandydatów

Etat Pracownik - malowanie oznakowania poziomego

Firma: InCor miejsce pracy: Wrocław

Szanowni Państwo,

Poszukujemy pracowników do pracy w branży oznakowania poziomego oraz Visual Management na halach, magazynach i garażach podziemnych. Pracujemy dla najbardziej znanych w kraju i na świecie firm, dbając o najwyższy standard realizowanych usług. Nie obsługujemy dróg i zleceń publicznych.

Pracownik - malowanie oznakowania poziomego
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie podłoża
  • Wyznaczanie linii oznakowania poziomego zg. z projektem
  • Wyklejanie taśmami odcinającymi
  • Zrywanie taśm po malowaniu
Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdów na terenie kraju
  • Gotowość do wykonywania pracy od środy do niedzieli (poniedziałki i wtorki wolne)
  • Zmysł estetyczny i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B jako dodatkowy atut
Oferujemy:
  • Szkolenie od podstaw, obejmujące odczytywanie projektów .dwg
  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • Pomoc w relokacji i zakwaterowaniu we Wrocławiu
  • Diety, dodatki za przejazdy
  • Duże możliwości dodatkowego zarobku