kandydatów

Etat Specjalista BHP

Firma: B-Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

B – Service jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą w zakresie usług BHP oraz ppoż.  W naszej firmie pracuje zespół doświadczonych specjalistów BHP z doświadczeniem w różnych branżach: budownictwo, edukacja, energetyka, rolnictwo, transport, działalność usługowa i produkcyjna. W ramach naszej działalności zajmujemy się:     nadzorem i koordynacją BHP na budowach,     kompleksową obsługą BHP przedsiębiorstw – wszelkich firm usługowych i produkcyjnych,     szkoleniami BHP,     szkoleniami z pierwszej pomocy oraz ppoż., szkoleniami specjalistycznymi (SEP, wózki widłowe, podesty ruchome, sygnaliści oraz hakowi), opracowaniami dokumentacji bhp (oceny ryzyka, instrukcje bhp itp.), opracowaniami dokumentacji na budowy (Plan BiOZ, IBWR),    prowadzeniem postępowań powypadkowych, opracowaniami specjalistycznymi (instrukcje eksploatacji dla urządzeń energetycznych, minimalne wymagania dla maszyn, dokumentacja CE, HACCP), pomiarami środowiska pracy.

Nasza firma swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, a w szczególności we Wrocławiu i dolnym śląsku. Usługi staramy dopasować się do potrzeb klientów – jesteśmy gotowi zapewnić stały nadzór BHP w pełnym wymiarze czasu pracy lub wizyty zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy Specjalistów BHP do Szczecina, Świnoujścia, Płocka, Wrocławia oraz Dąbrowy Górniczej.

Specjalista BHP

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie nadzoru bhp na budowie
  • Kompletacja dokumentacji bhp
  • Opracowywanie i opiniowanie ibwr
  • Sprawdzanie dokumentacji pracowniczej
  • Kontrola uprawnień
  • Współpraca z kierownikiem budowy
  • Opracowanie raportów z kontroli bhp
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z bhp
  • Mile widziane doświadczenie bhp na budowie
  • Samodzielność, terminowość, rzetelność
  • Angielski komunikatywny mile widziany
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
Oferujemy:
  • Pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca na budowie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenia/B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • 1 wakat we Wrocławiu
  • 2 wakaty w Płocku
  • 2 wakaty w Świnoujściu
  • 1 wakat w Szczecinie
  • 1 wakat w Dąbrowie Górniczej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B-SERVICE w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.